בדיקת ביטוחי בריאות עם הר הביטוח

מי לא דואג לבריאות שלו? כיום ישראל רבים רוכשים ביטוחי בריאות באופן פרטי, מלבד ביטוח המשלים והממלכתי שכבר ברשותם.

הם בוחרים לעשות זאת למקרה שהם יזדקקו לתרופות שאין בסל התרופות, לטיפולים רפואיים מיוחדים, ניתוחים בחו"ל ועוד.

למעשה, ברכישת פוליסת ביטוח יוצרים יחסים בין חברת הביטוח למבוטח. יחסים אלה מקבלים תוקף בחוזה שנחתם בין שני הצדדים. "חוק חוזה ביטוח" מחייב שהפוליסה תעמוד בתנאים מסוימים. לביטוח הרפואי יכולה להיות השפעה על מגוון רחב של תחומים: ניתוחים, טיפולי שיניים, פרוצדורות רפואיות בחו"ל, השתלות ועוד; וכן על תהליך רכישת הפוליסה, תשלומי דמי הביטוח, ביטול חוזה ועוד.

שימו לב: בטרם אתם רוכשים ביטוח בריאות פרטי, רצוי לבדוק מה מכסה ביטוח הבריאות הממלכתי והביטוח המשלים שלכם, זאת כדי למנוע כפילויות. את הבדיקה ניתן לעשות באתר הר הביטוח.

 

סוגי ביטוחי בריאות פרטיים

ביטוח בריאות פרטי-אישי

ביטוח זה מכונה בקרב חברות הביטוח "ביטוח בריאות פרט". כשמו כן הוא, זהו ביטוח בריאות אישי, אותו רוכש אדם מחברת ביטוח (באמצעות סוכן ביטוח או בעצמו). מטרתם הביטוח היא לכסות מקרים שונים בהם נצרך מימון של הוצאות רפואיות שונות, שבאופן כללי מכוסות בצורה חלקית או לא מכוסות כלל במסגרת ביטוח הבריאות המשלים או הממלכתי.

 

ביטוח בריאות קבוצתי

ביטוח זה הוא מעין ביטוח בריאות פרטי, המוצע על-ידי חברות ביטוח למבוטחים המשתייכים לקבוצה מסוימת (עובדים במקום עבודה, חברים במועדון או בארגון וכו'). הביטוח מיועד למקרים בהם יש צורך במימון הוצאות רפואיות שונות, אשר גם הוא באופן כללי, לא מקבל מענה מספק במסגרת ביטוח הבריאות המשלים או הממלכתי.

 

כיסויים במסגרת ביטוחי בריאות פרטי

ביטוח למימון ניתוחים בארץ ובחו"ל הוא כיסוי ביטוי לו זכאים מבוטחים במסגרת ביטוח בריאות פרטי. ביטוח זה מתווסף לכיסוי ביטוחי הניתן במסגרת ביטוח הבריאות המשלים של קופות החולים או ביטוח הבריאות הממלכתי.

בביטוח זה חברת הביטוח תשלם את הוצאות הניתוח וכן את ההוצאות הנלוות ישירות לידיו של הרופא המנתח או לספק השירות (במידה והוא בהסדר עם חברת הביטוח), או ישירות למבוטח בהתאם להגשת קבלות (במקרה בו הרופא המנתח לא נמצא בהסדר עם חברת הביטוח).

 

סיכום:

כל אזרח במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות בסיסי, אליו מצטרפים הביטוחים המשלימים של קופות החולים המכסים שירותים כמו: טיפולי שיניים, טיפולים אלטרנטיביים ועוד. כאשר אנחנו נתקלים במצב בריאותי לא שגרתי – המענה אותו נותנים ביטוחי הבריאות הבסיסיים לוקה בחסר ולפעמים אפילו לא קיים; ניתוח ללא אפשרות לבחור את זהות הרופא המנתח, המתנה של חודשים לבדיקת רופא מומחה ורכישת תרופות בעלויות אדירות כי הן לא כלולות בסל הבריאות. אלה הם רק חלק מהמצבים הקשים אותם ניתן למנוע באמצעות פוליסה פרטית.

ביטוח בריאות פרטי יבטיח לכם כיסוי רחב ומקיף לאירועים רפואיים כמו: ניתוח בישראל, השתלה או טיפול מיוחד אחר; פריווילגיות שבביטוח הממלכתי לא תקבלו. אך עם זאת חשוב מידי פעם לעשות בדיקת איתור ביטוחים על מנת לדעת אילו ביטוחים כבר יש לכם.

 

לחיצת יד ולב

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פרחים על החליפה
כללי
3 סיבות לבחור בחליפה נושמת לנשף סיום

אחד האירועים המרגשים בחיי התלמיד הוא נשף הסיום. המסורת שיובאה אלינו היישר מארצות הברית הופכת את ציון סוף הלימודים לחגיגה של סטייל, כולל התלבושות המתאימות – שמלות ערב לתלמידות וחליפות

כלי רכב מבוטח
כללי
בדיקת ביטוחי הרכב עם הר הביטוח

לא חסרות פעמים כאלו, אתם בטוחים שאתם משלמים סכומים מדויקים ומחושבים. אמה-מה, אתם לפתע מגלים שהסכומים שאתם משמים על הביטוחים גבוהים מדי. אם אתם מעוניינים להוזיל עלויות ביטוחים לרכב. אנחנו

תלמידה
כללי
מה לומדים בקורס נטורופתיה?

בשנים האחרונות שומעים בכל מקום על נטורופתיה. התחום הזה שהיה שולי ביותר בעבר, הופך לשיטת טיפול לגיטימית ומקובלת. יש מסלולי לימוד שונים עבור נטורופתיה. נספר כאן בהמשך מה זה בדיוק