הרבה מעבר לאסתטיקה: החשיבות הבריאותית של הקטנת שדיים

מעבר לנושא האסתטי, אין ספק כי הקטנת שדיים עשויה להשליך במובנים רבים על חייך.

בעוד שסוג הניתוח הזה נחשב אחד השכיחים והנפוצים בארץ ובעולם, את תוכלי בקלות יתרה לאתר את המנתח הפלסטי שיוביל אותך בתהליך זה על צדו הטוב ביותר.

ועדיין, יהיה חשוב לבחור במנתח הנכון, כמובן. 

נשים רבות בארץ ובעולם עוברות ניתוחים מהסוג של הקטנת שדיים, במקרים רבים לא רק מתוך סיבות אסתטיות. אין ספק כי לאחר הניתוח של הקטנת שדיים, ההקלות באות לידי ביטוי במובנים ובאופנים רבים, לרבות בשגרה היומית של הנשים העוברות את התהליך. את תוכלי לחוש בהבדלים הניכרים במהלך פעילות ספורטיבית, אך גם בפעילויות יומיומיות סטנדרטיות. חשוב לדעת, כחלק מהתהליך של הקטנת שדיים, תמיד תבוצע גם הרמת החזה במקביל ובנוסף.

 

הקטנת חזה: כל מה שצריך לדעת לפני ניתוח פלסטי מהסוג הזה

הניתוח של הקטנת שדיים נחשב ניתוח לא מאוד מורכב, ממנו את צפויה להחלים הרבה יותר מהר מאשר ניתוחים פלסטיים אחרים. מאחר שבימינו כבר משתמשים בשיטות אלחוש אזורי הנקראות INTERPECTORAL BLOCK, את תוכלי להגיע למנתח שלך, לעבור את התהליך הפלסטי ולצאת מחדר ההתאוששות כבר באותו היום.

חשוב לדעת, השימוש בשיטות אלחוש אזוריות מצמצמות באופן ניכר את השימוש במשככי כאבים מסוגים שונים, כולל אקמול או נורופן, אופטלגין וכו'.

 

איזה סוג של חזייה יש ללבוש לאחר הניתוח ומה עוד צריך לדעת?

כשתסיימי את התהליך הפלסטי, את תתבקשי ללבוש חזייה רכה, וזאת בצמוד לחבישה אשר מתבצעת על ידי המנתח, כמובן. כבר ביום שלמחרת, את תוכלי להתקלח ולהרטיב את החזה, אך עדיין יהיה חשוב להקפיד על תנועות זהירות.

חשוב לדעת, הצלקות כתוצאה מהניתוח הפלסטי, מטופלות במשך כ-3 ועד 4 שבועות. במהלך אותו חודש בממוצע, הצלקות מטופלות באמצעות פלסטרים ייחודיים שיש ברשות המנתחים הפלסטיים. לאחר תקופה זו של חודש בממוצע, יהיה עלייך להמשיך את הטיפול בצלקות באמצעות משחה, או באמצעות רטיות של סיליקון.

 

שמירה על משקל יציב והקשר לתוצאות הניתוח לאחר תקופה

עוד כדאי לדעת, עם הזמן, כולנו נוטים לעלות במשקל ולרדת במקביל. זה טבעי. אבל, וזהו אבל די חשוב, ככל שמשקל גופך הכללי יהיה יציב יותר וללא שינויים דרסטיים או קיצוניים, ככה התוצאה של הניתוח תישמר טוב יותר.

ברוב הכמעט מוחלט של המקרים, הניתוח של הקטנת שדיים הוא ניתוח חד פעמי אצל נשים. במילים אחרות, זה ממש יהיה בסדר גמור אם תרדי פה כמה קילוגרמים ושם כמה קילוגרמים, כי זה טבעו של כולנו, תוצאות הניתוח לא ייפגעו כתוצאה מכך. את התוצאות הסופיות, את תוכלי לראות לאחר תקופה של מספר חודשים ספורים. בדרך כלל, לאחר 3 חודשים כבר תוכלי לראות תוצאות סופיות. בהצלחה!

 

מנתח מקצועי

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש מקצוע
אסתטיקה ויופי
השוואה בין מכשירים שונים להסרת שיער

כשזה מגיע להסרת בלייזר, קיימים לא מעט מכשירים לביצוע הסרת שיער בלייזר, אבל רגע לפני שמקרינים על העור שלכם עם המכשיר, כדאי מאוד שתדעו עם איזה סוג מכשיר עובדים, מה

פנים מעוצבות
אסתטיקה ויופי
עיצוב הפנים באמצעות חומצה היאלורונית

חומצה היאלרונית היא חומר מילוי אשר מיוצר באופן טבעי בגוף, ולכן משמש כחומר מילוי מצוין לצורך עיצוב הפנים. במאמר הבא נסביר כיצד תוכלו לקבל תוצאות מצוינות החל מהטיפול הראשון, בזכות