הרבה מעבר לאסתטיקה: החשיבות הבריאותית של הקטנת שדיים

מעבר לנושא האסתטי, אין ספק כי הקטנת שדיים עשויה להשליך במובנים רבים על חייך.

בעוד שסוג הניתוח הזה נחשב אחד השכיחים והנפוצים בארץ ובעולם, את תוכלי בקלות יתרה לאתר את המנתח הפלסטי שיוביל אותך בתהליך זה על צדו הטוב ביותר.

ועדיין, יהיה חשוב לבחור במנתח הנכון, כמובן. 

נשים רבות בארץ ובעולם עוברות ניתוחים מהסוג של הקטנת שדיים, במקרים רבים לא רק מתוך סיבות אסתטיות. אין ספק כי לאחר הניתוח של הקטנת שדיים, ההקלות באות לידי ביטוי במובנים ובאופנים רבים, לרבות בשגרה היומית של הנשים העוברות את התהליך. את תוכלי לחוש בהבדלים הניכרים במהלך פעילות ספורטיבית, אך גם בפעילויות יומיומיות סטנדרטיות. חשוב לדעת, כחלק מהתהליך של הקטנת שדיים, תמיד תבוצע גם הרמת החזה במקביל ובנוסף.

 

הקטנת חזה: כל מה שצריך לדעת לפני ניתוח פלסטי מהסוג הזה

הניתוח של הקטנת שדיים נחשב ניתוח לא מאוד מורכב, ממנו את צפויה להחלים הרבה יותר מהר מאשר ניתוחים פלסטיים אחרים. מאחר שבימינו כבר משתמשים בשיטות אלחוש אזורי הנקראות INTERPECTORAL BLOCK, את תוכלי להגיע למנתח שלך, לעבור את התהליך הפלסטי ולצאת מחדר ההתאוששות כבר באותו היום.

חשוב לדעת, השימוש בשיטות אלחוש אזוריות מצמצמות באופן ניכר את השימוש במשככי כאבים מסוגים שונים, כולל אקמול או נורופן, אופטלגין וכו'.

 

איזה סוג של חזייה יש ללבוש לאחר הניתוח ומה עוד צריך לדעת?

כשתסיימי את התהליך הפלסטי, את תתבקשי ללבוש חזייה רכה, וזאת בצמוד לחבישה אשר מתבצעת על ידי המנתח, כמובן. כבר ביום שלמחרת, את תוכלי להתקלח ולהרטיב את החזה, אך עדיין יהיה חשוב להקפיד על תנועות זהירות.

חשוב לדעת, הצלקות כתוצאה מהניתוח הפלסטי, מטופלות במשך כ-3 ועד 4 שבועות. במהלך אותו חודש בממוצע, הצלקות מטופלות באמצעות פלסטרים ייחודיים שיש ברשות המנתחים הפלסטיים. לאחר תקופה זו של חודש בממוצע, יהיה עלייך להמשיך את הטיפול בצלקות באמצעות משחה, או באמצעות רטיות של סיליקון.

 

שמירה על משקל יציב והקשר לתוצאות הניתוח לאחר תקופה

עוד כדאי לדעת, עם הזמן, כולנו נוטים לעלות במשקל ולרדת במקביל. זה טבעי. אבל, וזהו אבל די חשוב, ככל שמשקל גופך הכללי יהיה יציב יותר וללא שינויים דרסטיים או קיצוניים, ככה התוצאה של הניתוח תישמר טוב יותר.

ברוב הכמעט מוחלט של המקרים, הניתוח של הקטנת שדיים הוא ניתוח חד פעמי אצל נשים. במילים אחרות, זה ממש יהיה בסדר גמור אם תרדי פה כמה קילוגרמים ושם כמה קילוגרמים, כי זה טבעו של כולנו, תוצאות הניתוח לא ייפגעו כתוצאה מכך. את התוצאות הסופיות, את תוכלי לראות לאחר תקופה של מספר חודשים ספורים. בדרך כלל, לאחר 3 חודשים כבר תוכלי לראות תוצאות סופיות. בהצלחה!

 

מנתח מקצועי

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גוף האדם
אסתטיקה ויופי
השתלת שיער ללא גילוח

מה שיפה במין האנושי הוא שאין אדם הדומה לחברו. לכל אחד מאתנו יש מראה יפה או יפה פחות וזה מאוד מיוחד ומאוד מעניין. אך יש גם דברים הדומים בין בני

טיפול בקליניקה
אסתטיקה ויופי
בניית ציפורניים של ביו סקלפצ'ר

החלום שלך היה לבנות ציפורניים ללקוחות שלך? אחרי שאת מאפרת כבר כמה שנים שמת לב שעוד ועוד לקוחות שואלות האם את יכולה גם לבנות להן ציפורניים? אם כך, כדאי שתדעי:

העין ירוקה
אסתטיקה ויופי
עיצוב גבות – הטרנדים החמים

כל בחורה יודעת שגבות הן המסגרת של הפנים. גבות משקפות את הרגש האותנטי ביותר, בין אם כשהן מתרוממות בהפתעה או מתכווצות בכעס. לצורתן של הגבות ישנה השפעה רבה על מבנה