טיפול בבעיות מין באמצעות זריקות – מה מטרתן ולמי הן נועדות?

גברים רבים מתמודדים עם בעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת. בעיות בחיי המין גורמות לסטרס רב ולעיתים פוגעות במערכת היחסים. ישנן דרכי טיפול רבים לבעיות אין אונות, הדרך הנפוצה מבינהם בשנים האחרונות היא טיפול באמצעות זריקות.

 

טיפול בבעיות אין אונות על ידי זריקות

טיפול בזריקות נועד כדי לשפר את זרימת הדם בגוף אל אזור איבר המין. הטיפול הינו טיפול יעיל ואפקטיבי והפך להיות הדרך היעילה והטובה ביותר לגברים רבים. זריקה היא אמנם לא טיפול אך מדובר בשיטה פחות חודרנית מלפנות לניתוח.

על מנת לפנות לטיפול בזריקות תצטרכו אבחנה והפנייה מרופא. הרופא יתאים את סוג הזריקה והמינון האפקטיבי ביותר והמתאים ביותר עבורכם. על מנת להיות מופנה לטיפול בזריקה הרופא קודם לכן יאבחן את הבעיה ואת הגורם לה ולאחר מכן ימליץ על הטיפול המתאים.

 

סיבות לאין אונות

ישנן סיבות רבות לבעיות אין אונות:

סיבות פיזיולוגיות –  בעיה רפואית כמו בעיה במערכת העצבים, זרימת הדם, שימוש מוגבר באלכוהול או סמים.

סיבות נפשיות – מצב פסיכולוגי עלול לגרום לבעיות אין אונות מצבים כמו  לחץ, חרדה, דיכאון, מחלות נפשיות, בעיות זוגיות  וגורמים רבים אחרים עלולים לגרום לבעיות אין אונות.

לאחר שאבחנתם את הבעיה נסו להבין מה דרך הטיפול המתאימה ביותר עבורכם.

 

דרכי טיפול

אנשים מסוימים יעדיפו להשתמש בכדורים כימיים כמו ויאגרה, סיאליס, וידליסטה וכדורים נוספים. שימוש בכדורים כימיים עלול להיות מלווה בתופעות לוואי ועל מנת לקבל את הטיפול אתם מחויבים בהפנייה ומרשם רופא.

במידה ואתם עומדים לפני ניתוח כנראה שתעדיפו קודם לכן להתנסות בטיפול בזריקות כיוון שהוא טיפול פולשני פחות מניתוח, גם על מנת לקבל טיפול בזריקות תצטרכו לקבל מרשם רופא.

ישנם טיפולים טבעיים בבעיות אין אונות, תרופה שהוכחה כיעילה ובשימוש אצל גברים רבים היא הקמגרה. הקמגרה היא קפסולת ג'ל במגוון טעמים שגורמת לזקפה לחזור ולהשאר לאורך זמן. ישנו גם טיפול אלטרנטיבי באמצעות עיסוי שנועד להחזיר את זרימת הדם לאזור, דיקור, כוסות רוח וכדומה.

 

לסיכום

בעיות אין אונות הן נפוצות אצל גברים רבים וישנם המון דרכי טיפול. אחת מדרכי הטיפול בבעיות אין אונות היא טיפול באמצעות זריקות, טיפול זה  הוא יעיל וחיוני לאנשים העומדים בפני ניתוח ומעוניינים לנסות דרך פחות פולשנית לפני שהם נשכבים בחדר הניתוחים.

כדי לקבל טיפול באמצעות זריקה אתם תצטרכו הפנייה ומרשם רופא. ישנם דרכי טיפול נוספים כמו טיפול בתרפות כימיות כמו סיאליס, ויאגרה ותרופות נוספות שגם הן מחייבות מרשם והפניית רופא.

במידה ואתם מעוניינים בטיפול טבעי תוכלו להשתמש בקפסולת הג'ל קמגרה שהוכחה כיעילה אצל גברים רבים ברחבי העולם. כיום ישנם גם דרכי טיפול אלטרנטיביים כגון עיסוי להזרמת הדם, כוסות רוח או דיקור. טיפול אלטרנטיבי לא מצריך מרשם רופא או הפנייה.

 

איבר מין גברי

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אורגזמה בשחור לבן
בריאות מינית
רוקט פוקט: "הפנס" שמסתובב איתך בארנק

את מכירה את התחושה שאת נמצאת במסיבה או באירוע כלשהו ופתאום החשק המיני שלך עולה. בבת אחת זה קורה, בלי שהיית מוכנה לזה ובלי שהחלטת בדיוק עם מי את הולכת

זוג במיטה
בריאות מינית
ויאגרה מחיר – היכן הכי משתלם לקנות?

עם השנים מבינים חלק מהגברים שחיי המין שלהם השתנו. אמנם הניסיון גדל ואיתו גם ההבנה לגבי מערכות היחסים, אך כשבעיות כמו אין אונות, שפיכה מוקדמת או עיכוב בשפיכה מתחילות להופיע,

תינוק יושן
בריאות הנפש
מתי כדאי לקרוא ליועצת שינה?

השינה הינה חלק בלתי נפרד משגרתנו הקבועה ויש בה תרומה גדולה לתפקודנו היומי. אנו מרגישים צורך עז לעיתים לשינה טובה ועמוקה הודות לכך שלשינה אפקט חיובי על אורח חיינו. היא

בריאות מינית
חשיבות חיי המין וכיצד ניתן לשפר אותם

לאורך שנים ארוכות של זוגיות טבעי שהתשוקה תרד וזה מה שגורם לא פעם לכך שזוגות רבים מקיימים הרבה פחות יחסי מין. עם זאת, הגיע הזמן שכולנו נבין: יש חשיבות אדירה

זוג לאחר קיום יחסי מין
בריאות מינית
טיפול בדלקות שנגרמות כתוצאה מיחסי מין

למרות ההנאה מיחסי מין, כולנו מודעים לכך שאנחנו גם עלולים לסבול מלא מעט דלקות שונות שנגרמות כתוצאה מקיום יחסי מין. יש סוגים של דלקות ומחלות שונות שמפניהן נוכל להתגונן אך

ספרי בבקבוק
בריאות מינית
ספריי השהייה – אתה חייב לנסות את זה!

בכל הפעמים האחרונות שבהן קיימת יחסי מין זה לא באמת עבד? דקות ספורות אחרי ההתחלה הגיעה האורגזמה? אומנם מצד אחד זה נפלא, כי אחרי הכול, כולנו מחכים לה שתבוא, אך