איזה עורך דין מומלץ במקרים של תביעות סיעוד?

אמנם רוב האנשים לא מעוניינים לחשוב על הנושא, אבל לצערנו המציאות העובדתית היא שכל אחד מאיתנו עלול להפוך בכל רגע לאדם סיעודי. בין אם מדובר בנזק גופני שנגרם בעקבות תאונת דרכים, בין אם בתאונת עבודה ובין אם בנזק שנגרם כתוצאה מנפילה או חבלה ברחוב או בגן שעשועים – גם הזהירים ביותר שבינינו עלולים למצוא את עצמם זקוקים לאדם אחר שיסעד אותם. איזה עורך דין מומלץ במקרים של תביעות סיעוד?

 

מהי תביעת סיעוד?

תביעת סיעוד היא תביעה כספית לרוב, שאדם תובע בגין הגעתו למצב סיעודי. הגעה למצב סיעודי היא כל מצב שבו האדם לא מסוגל לבצע פעולות בסיסיות ויום יומיות בכוחות עצמו, אלא נאלץ להיעזר באדם אחר על מנת לבצע פעולות אלו.

מי שקובע האם אדם נמצא במצב סיעודי יהיה לרוב רופא מטעם חברת הביטוח, והקביעה נעשית באמצעות מבחנים שונים שנערכים למבוטח ושאלונים שעליו למלא. חברת הביטוח צריכה להתרשם מכך שאותו אדם באמת אינו מסוגל לבצע את הפעולות הבסיסיות בכוחות עצמו, ואינן מקלות עם המבוטחים בעניין זה (מחשש להונאות והתחזיות).

 

כיצד עורך דין יוכל לסייע לכם בתביעות סיעוד?

עורך דין שמומחה בתביעות סיעוד ובהתמודדות אל מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות, הוא איש המקצוע שאותו אתם צריכים על מנת לקבל את מלוא סכום הפיצויים המגיע לכם עקב ההגעה אל המצב הסיעודי והנזק שנגרם לאורח החיים התקין שלכם.

עורך הדין מכיר לעומק את גישתן המחמירה של חברות הביטוח בעניין אישור תביעות סיעודיות, לרבות את שלל המבחנים והשאלונים שעל המבוטח לעמוד בהם, ויכין אתכם למבחנים אלו בצורה הטובה ביותר (כמובן, רק במקרים בהם אתם באמת במצב סיעודי ונדרשים להוכיח זאת לחברות הביטוח, שכן עורך דין מקצועי לא יסייע לאנשים שמבקשים להונות את חברות הביטוח).

עורך הדין יעניק לכם ייעוץ משפטי מקיף וייצוג מול כל הגורמים הרלוונטיים, וידאג לכך שתקבלו את מלוא הזכויות שלכם ואת כל הפיצויים המגיעים לכם!

 

איזה עורך דין מומלץ במקרים של תביעות סיעוד?

אם אתם זקוקים לעורך דין מומלץ במקרים של תביעות סיעוד, תוכלו לפנות אל משרד עורכי דין פייפר כהן. המשרד עוסק מזה כ- 13 שנים בנושאי תביעות סיעוד, תביעות אל מול חברות הביטוח השונות והמוסד לביטוח לאומי, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות נכות כללית וכל הקשור בעולמות אלו.

משרד עורכי הדין ישמח לעמוד לשירותכם בכל הקשור לתביעת הסיעוד, וילווה אתכם לאורך כל הדרך – החל מהסיוע הראשוני, דרך ההכנה לקראת המבחנים והשאלונים שעליכם למלא, ועד לקבלת כספי הפיצויים שמגיעים לכם בשל המצב הסיעודי אליו נקלעתם.

כאשר מדובר בבריאות שלכם ובכספים המגיעים לכם – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, ופנו לעורך דין מקצועי ואיכותי!

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אבחון וטיפול
כללי
אבחנה וטיפול בהתמכרות למשככי כאבים

בתקופה האחרונה אנו עדים למקרים מצערים שגרמו לאנשים צעירים ומבוגרים כאחד להתמכרות קשה לאופיאטים. מדובר בעצם בתרופות שמטרתן לשכך כאבים. כן, אותן תרופות שנראות לנו תמימות ביותר עשויות לגרום לבעיות

פרחים על החליפה
כללי
3 סיבות לבחור בחליפה נושמת לנשף סיום

אחד האירועים המרגשים בחיי התלמיד הוא נשף הסיום. המסורת שיובאה אלינו היישר מארצות הברית הופכת את ציון סוף הלימודים לחגיגה של סטייל, כולל התלבושות המתאימות – שמלות ערב לתלמידות וחליפות

כלי רכב מבוטח
כללי
בדיקת ביטוחי הרכב עם הר הביטוח

לא חסרות פעמים כאלו, אתם בטוחים שאתם משלמים סכומים מדויקים ומחושבים. אמה-מה, אתם לפתע מגלים שהסכומים שאתם משמים על הביטוחים גבוהים מדי. אם אתם מעוניינים להוזיל עלויות ביטוחים לרכב. אנחנו

רופא
כללי
בדיקת ביטוחי בריאות עם הר הביטוח

מי לא דואג לבריאות שלו? כיום ישראל רבים רוכשים ביטוחי בריאות באופן פרטי, מלבד ביטוח המשלים והממלכתי שכבר ברשותם. הם בוחרים לעשות זאת למקרה שהם יזדקקו לתרופות שאין בסל התרופות,

תלמידה
כללי
מה לומדים בקורס נטורופתיה?

בשנים האחרונות שומעים בכל מקום על נטורופתיה. התחום הזה שהיה שולי ביותר בעבר, הופך לשיטת טיפול לגיטימית ומקובלת. יש מסלולי לימוד שונים עבור נטורופתיה. נספר כאן בהמשך מה זה בדיוק