קנאביס רפואי: משנה חיים לסובלים מכאבים כרוניים

מי שצורך קנאביס רפואי על בסיס קבוע, יודע לאשורו כי כיום יש באפשרותו ליהנות מהקלה בכאבים כרוניים, להתאושש וליהנות ממנוחה איכותית.

הקנאביס הרפואי מסייע להסיט את המיקוד מן הכאבים הכרוניים לכיוון הקלה משמעותית במצב.

במקום שתחשבו כי הקנאביס הרפואי הוא סוג של תרופה שאמורה לרפא אתכם במצב של מחלה, תחשבו עליו כקב שתומך באיכות חיים טובה יותר.

כדאי שתמשיכו לקרוא בשקיקה עד לסיום המאמר, ותגלו כיצד קנאביס רפואי משנה חיים לסובלים מכאבים כרוניים.

 

האם קנאביס רפואי באמת מקל על כאבים כרוניים?

הדרך הכי טובה להבין האם קנאביס רפואי באמת יכול להקל על כאבים כרוניים, היא פשוט להתוודע לסביבה הקרובה שלכם, ולשאול את מי שנוהג לצרוך אותו באופן קבוע, על מנת להתרשם ממקור ראשון. וברמה הפרקטית, המון בני אדם אשר סובלים מכאבים כרוניים גילו ואף העידו, כי הקנאביס הרפואי היה הדבר היחיד שעזר להם להתגבר על הכאבים הכרוניים שלהם, וזאת לאחר שהם ניסו כל שיטת טיפול קונבנציונלית. יש מי שטוען, כי הקנאביס הרפואי לא ממש מפחית את עוצמת הכאבים הכרוניים באופן ישיר, אך מה שבטוח שהינו משנה כליל את התגובה הרגשית של המטופלים לחוויה של הכאבים הכרוניים. בשורה התחתונה, הקנאביס הרפואי מסייע בתפקוד במשך כל שעות היום, חרף הבעיות של הכאבים הקשים מנשוא.

 

מה מעידים המחקרים על היות קנאביס רפואי מסייע בניהול כאבים כרוניים?

בהתאם למנעד רב של מחקרים שנעשו בתחום זה, נמצא כי קנאביס רפואי יכול להיות כלי מאוד אפקטיבי בשביל בני אדם מסוימים, אשר חווים על בסיס יום יומי כאבים כרוניים, אבל יותר נכון להניח שבדרך כלל פני הדברים שונים לגמרי. מתצפיות שנעשו, נראה כי הקנאביס הרפואי אומנם עוזר לסובלים מכאבים כרוניים במעט, אבל זה ממש לא תרופת פלא, ובוודאי שההשפעה אינה שווה בקרב כל הבריות.

 

מהיכן מייצרת פנאקסיה את המוצרים שלה?

חברת פנאקסיה, בניגוד לכל מיני חברות ישראליות שפיתחו שיטות מתן ספציפיות, מדגישה זאת כחלק מרכזי בפעילות שלה, חוץ מחברת סייקי שאינה בורסאית, שמתמקדת בעצם המשאף. על עוד בארץ לא ניתן אישור לייצוא, מצהירה החברה שהיא תייצר בדיוק את אותם המוצרים, רק מהמפעל שלה שנמצא במלטה, שטומן בחובו מעלות רגולטוריות למלטה.

 

וכמה מלים אחרונות על ניהול כאבים כרוניים באמצעות קנאביס רפואי

קנאביס רפואי היה בשימוש מזה כשלושת אלפים שנים, בשביל המון מצבים, לרבות כמובן הקלה בכאבים כרוניים, בעיות פסיכולוגיות ובעיות בעיכול. השימוש הכי שכיח של הקנאביס הרפואי נועד לטפל בכאבים כרוניים, אבל הוא גם מאוד יעיל למצבים בריאותיים אחרים, כגון גלאוקומה, אנורקסיה או בחילות, וכיוצא בזה. משום שיש המון תופעות לוואי לתרופות, ולרוב אין ממש ישועה בהן, יותר ויותר צרכנים שסובלים מכאבים כרוניים התחילו להשתמש בקנאביס הרפואי בתור היתכנות לשיכוך הכאבים הכרוניים שמהם הם סובלים, ויש מי שמוצא בו ברכה ומודה לו מקרב לבו.

שמן

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
צמח רפואי
קנאביס וCBD
מאיזה סוג עץ עדיף שהקססונית שלך תהיה

ישנם כלים אשר כל מעשן חייב. אחד הבולטים שבהם היא הקססונית. אז, אילו קססוניות קיימות בשוק? ואיזה סוג עץ עדיף לקססונית שלכם? זאת ועוד במאמר הבא.   מעשני מריחואנה –

פרח
קנאביס וCBD
קנביס רפואי השפעות יתרונות וחסרונות

מה לא נאמר אודות הצמח הקטן בעל הפרחים הירקרקים, החל מתרופת פלא אשר מקלה על כאב הסובלים ממחלות כרוניות, ועד לסם מקפצה אשר שימוש בו יוביל לסמים מסוכנים שיפגעו בחיי