5 דברים שלא ידעתם על העיניים שלכם

העיניים שלנו הם לא רק החלון דרכו אנחנו רואים את העולם, אלא גם החלון אל מצב הגוף והנפש שלנו. לא הרבה אנשים שמעו על אירידיולוגיה – שיטת טיפול אלטרנטיבית ומרתקת הנעזרת בעיניים בשביל לחשוף מידע על מצבנו הגופני והבריאות שלנו. בכתבה זו, נסביר לכם בדיוק מה היא אירידיולוגיה, ונגלה לכם חמישה דברים חדשים שלא ידעתם שהעיניים שלכם יכולות לספר!

 

מה זה אירידיולוגיה?

אירידולוגיה, היא למעשה שיטת טיפול בתחום הרפואה האלטרנטיבית, הנעזרת בסקירה מקיפה של העיניים בשביל לגלות מידע הקשור לבריאותנו. אירידיולוגיה, הנגזרת מהמילה איריס (קשתית באנגלית), מתעמקת בצורות, בצבעים ובטקסטורות של העין והקשתית בשביל לחשוף מידע חיוני על בריאותינו הכללית ועל בעיות של חוסר איזון היכולות להשפיע עלינו.

בשנים האחרונות, העניין וההכרה של תחום האירידיולוגיה גבר באופן משמעותי בקרב אנשים ברחבי העולם, הנהנים משיטה עדינה ובטוחה לטיפול בבריאותם האישית.

אירידיולוגיה

הקשתית היא המפה של בריאות הגוף:

הידעתם שלכל אחד מאיתנו יש קשתית ייחודית, ממש כמו טביעת אצבע? הקשתית, הלא היא העיגול הצבעוני המקיף את האישון במרכז העין, מכילה טקסטורות, צבעים וצורות ייחודיות המכילות מידע רב על מצבנו הגופני והנפשי. אירידיולוגים יכולים להיעזר במידע הנמצא בקשתית בשביל לזהות חולשות פוטנציאליות, חוסר איזון, סטרס וכדומה. על ידי ניתוח מקיף של הקשתית שלכם, תוכלו לעצב באופן אישי תוכנית בריאותית המותאמת באופן מדויק לצרכים הבריאותיים שלכם.

 

העיניים יכולות לשמש לזיהוי מוקדם של בעיות בריאותיות:

כפי שציינו, האירידיולוגיה יכולה לשמש כלי עוצמתי במיוחד לזיהוי מוקדם של בעיות רפואיות. על ידי בחינה מקיפה של הקשתית וגלגל העין, אירידיולוגים מומחים יוכלו לאתר מחלות ובעיות גופניות מבעוד מועד.

אירידיולוגים מנוסים לומדים את הפרטים הקטנים והעדינים שבעיניים, ומוצאים סימנים המעידים על בעיות רפואיות עוד לפני שהחלו התסמינים. שיטת האירידיולוגיה, מאפשרת לאנשים למנוע מראש מצבים בריאותיים קשים ומחלות, על ידי שינוי של אורח חייהם ועצירה מוקדמת של הבעיות בטרם התחילו.

אירידיולוגיה

גישה הוליסטית לבריאות:

שלא כמו ברפואה המערבית המודרנית, שלרוב מתמקדת בטיפול בסימפטומים של מחלות, אירידיולוגיה נוקטת גישה הוליסטית יותר לטיפול במחלות ובעיות בריאותיות. על ידי סקירה מקיפה של הרשתית, אירידיולוגים יכולים לאתר את הדברים שגורמים לחוסר איזון, מחסור בנוטריינטים מסוימים, איברים חלשים ולחץ נפשי. הבנה מקיפה זו של הקשתית מאפשרת לנו לתת מענה לבעיות הללו ולשפר באופן משמעותי את איכות חיינו ובריאותינו.

 

טיפולים בטוחים ולא פולשניים:

אחד היתרונות הבולטים של אירידיולוגיה, היא היותה שיטה לא פולשנית כלל, המאפשרת לאנשים מכל הרקעים והגילאים לקבל טיפול הולם. אם אתם חוששים מכאבים או שאתם בעלי רגישות בעיניים, תוכלו להיות רגועים – אף אחד לא הולך לגעת לכם בעין.

 

קחו את השליטה בחיים שלכם:

אירידיולוגיה מאפשרת לנו לאתר את הבעיות הבריאותיות עוד לפני שהתפרצו, ולשנות את אורח חיינו בצורה אחראית ובריאה בשביל למנוע אותן מראש. על ידי הבנה מעמיקה של מאפייני הקשתית שלנו, נוכל לקחת בחזרה את השליטה על בריאותינו ועל הגוף שלנו.

אירידיולוגיה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מה ההבדל בין עדשות מגע יומיות לחודשיות
בריאות העיניים
מה ההבדל בין עדשות מגע יומיות לחודשיות?

עדשות מגע הפכו מזמן לאלטרנטיבה פופולרית לתיקון ראייה עבור אנשים שלא מעוניינים להרכיב משקפי ראייה. כאשר מחליטים לעבור לשימוש בעדשות מגע, אחת ההחלטות העיקריות שיש לקבל היא האם לבחור בעדשות