מתי כדאי לקרוא ליועצת שינה?

השינה הינה חלק בלתי נפרד משגרתנו הקבועה ויש בה תרומה גדולה לתפקודנו היומי. אנו מרגישים צורך עז לעיתים לשינה טובה ועמוקה הודות לכך שלשינה אפקט חיובי על אורח חיינו. היא מחזיקה אותנו רעננים ומלאי אנרגיה מדי בוקר וכל אחד מאתנו מקפיד להקדיש לה שעות מרובות כל יממה. כך כאשר אנו לא ישנים מספיק, הדבר משפיע אוטומטית על מצב רוחנו ואנו חשים ברע. אך, מה לגבי אלו הסובלים מקשיים כרוניים במהלך השינה ולא חווים שינה נורמטיבית וארוכה? מה צריך לעשות ולמי פונים?

התינוק ושינה: או יותר נכון חוסר שינה

אוכלוסיית התינוקות חווה לעיתים מרובות קשיי שינה והירדמות. לדבר כמובן השפעה ארוכת טווח על התפתחותם וגדילתם הבריאה, מה שמגביר את חשיבות הטיפול בבעיה הקיימת. כמו כן, גם ההורים נאלצים להתמודד עם המצב הבעייתי לאור העובדה שהפעוט מרעיש בלילה, מדיר שינה מעיניהם ונוצרת סיטואציה מתישה ובלתי רצויה בה ההורים מוצאים את עצמם ערים בלילות והתינוק גם הוא. חשוב לציין שמדובר בבעיה מוכרת ונפוצה ועם זאת חשוב לא להזניחה ולהבין שהיא דורשת טיפול ובדיקה. שינה כאמור היא אחת מהצרכים הפיזיולוגיים היותר גדולים של האדם ובמיוחד כשמדובר בתינוק המתחיל להתפתח ולגדול. התינוק בעודו בראשית חייו, זקוק לשינה טובה ומספקת אף על פי שאינו מודע לכך מפני שלשינה חלק נכבד וקריטי בהתפתחות התקינה. במידה והתינוק לא נרדם או מתעורר פעמים תכופות בעת השינה בלילה, תחילה יש להבחין בבעיה ולהיות מודעים לנוכחותה. לאחר מכן, יש לתת לה זמן קצוב לעבור לבד ולקוות שהדברים יסתדרו מעצמם. אולם, אם שמים לב שלחוסר השינה אפקט שלילי על התינוק ו/או על הוריו, הגיע הזמן לקחת את הבעיה לידיים ולהתחיל במציאת דרכי טיפול.

התינוק לא נרדם? יש פתרון!

חלק ניכר מציבור ההורים בוחר להיוועץ עם גורם מוסמך ובכיר כדי להגיע ביחד לפתרון הולם ומקובל על כל הצדדים. יועצת שינה היא הגורם הטיפולי שיכול להקל על הבעיה ולהוביל לפתרון אידיאלי בעל יעילות מוכחת. אז, מה מיוחד ביועצת השינה ומה היא יודעת על איך להרדים תינוק? יועצת השינה בקיאה בבעיות שינה ובעלת התמחות מתאימה. יש לה את סל הכלים, הידע והניסיון הדרושים לשם טיפול יעיל ומיטבי במצב הבעייתי. אם גם אתם קלועים לבעיה זו וברצונכם לשים קץ לעידן המעייף והמתיש, אל תתמהמהו, קבלו את ההחלטה השקולה והנכונה יחד עם מומחית בתחום לשם רווחתכם והכי חשוב לשם רווחת היקר מכל.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה עושה ספורט
בריאות הנפש
דימוי עצמי נמוך – איך ננצח את המצב?

לעיתים דימוי עצמי נמוך הוא מעגל המזין את עצמו – הדימוי שלנו מעורר את הקולות בראש שמשכנעים אותנו שאנחנו לא טובים מספיק ועוצרים בעדנו מלהתפתח לכיוונים שמתאימים לנו ושאליהם אנחנו

משחק קלפים
בריאות הנפש
טיפול בהתמכרות להימורים – כך תצאו מזה

לא יכולים להפסיק למלא טפסי לוטו? מחכים לסוף היום כדי להמר במשחקי פוקר? ייתכן ואתם מכורים להימורים. החדשות הטובות הן שיש דרך להיגמל מהימורים, ושלרוב היא קלה יותר מגמילה מהתמכרויות

קופה של כדורים
בריאות הנפש
גמילה מתרופות גמילה וממשככי כאבים

לאחרונה התחלתם לשים לב, ולהודות בפני עצמכם, שבעצם אתם מכורים לכדורים ולתרופות? אתם רוצים לשנות את המצב כי התחלתם להבין שהתלות הזאת פוגעת ברבדים שונים בחייכם? אם כך, כדאי שתדעו: